Ordu Oto Kiralama | Ordu Araç Kiralama | Ordu Rent a car

 Telefon
0 532 203 55 87

Ordu Da Nasıl Araç Kiralayabilirim


2016-10-25 00:51:07

Türkiye nin en güzel illerinden biri olan Ordunun en güvenilir ve en kaliteli araç kiralama firmalarından biri olan firmamız sayesinde artık ulaşımınız daha rahat ve ekonomik bir şekilde olacak. Ordunun her bir yerine hizmet veren ve son model araçlarımız ile uygun fiyatlarla araçlarını kiralayan firmamız sayesinde siz de güvenli bir yolculuk yaşayacaksınız.

 

Araç Neden Kiralanır?

 

Aile veya arkadaşlarınızla birlikte geçirmek istediğiniz hafta sonu tatil ve gezileriniz ya da gitmeniz gereken iş ziyaretleriniz olduğunda ve kendinize ait bir aracınız yoksa araç kiralamak en doğru seçenek olacaktır. Firmamız Ordu araç kiralama alanında müşterilerine ekonomik, temiz ve güvenilir araçlarını ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla sizlere hizmet sunmaktadır.

 

 Firmamız Nasıl Bir Hizmet Sunar?

 

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamız, gerek kalite anlayışımız gerekse alanında uzman eleman kadrosu ile sizlere hizmet sunmaktadır. Ordu ilimizin her bölgesinden ulaşabileceğiniz 24 saatlik, 7 günlük, 30 günlük ve yıllık araç kiralama hizmetimiz de siz değerli müşterilerimiz için kaliteli araçları uygun fiyatlara sunmaktayız. Firmamızın sağlamış olduğu garanti ve sunduğu hizmet sayesinde değerli müşterilerimiz Ordu’nun her yerinden firmamıza başvurabilir ve birbirinden farklı zengin araç seçeneklerimiz ile aileniz ya da sevdiklerinizle keyifli bir yolculuk yapma imkanını elde edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, dürüst çalışmamız ve doğru iş ahlakımız sayesinde firmamız araç kiralamada Ordu da öncü firmalar arasındadır. Ayrıca kolay ödeme seçenekleri sunarak siz değerli müşterilerimizin bütçesini zorlamıyoruz.

 

Genel Olarak Araç Kiralama Şartlarımız Nelerdir?

 

·        Yapmış olduğunuz araç kiralama işleminin hukuken yasalara uygun olup ve kiraladığınız aracın size teslim edilebilmesi için Araç Kiralama Sözleşmesinin ve kiralamış olduğunuz aracın özelliklerini, ödeyeceğiniz kira bedelini ve olması muhtemel olan hasar durumlarını belgeleyen Araç Teslim Formu hem firmamız hem sizin tarafınızdan imzalanması gerekmektedir. 

·        Ayrıca firmamıza ait olan internet sayfamızdan Araç Kiralama Sözleşmesi hakkında bilgi veriyor ve gene internet sayfamız da geniş araç filomuzu resimleri ve araç özellikleri ile beraber siz değerli müşterilerimizi bilgilendiriyoruz. 

·        Kafanıza takılan sorularınız için firmamıza ait olan internet sayfamızda yer alan iletişim numaraları ve adreslerini kullanabilirsiniz. Sizlere hizmet sunmaktan keyif alacağımızı şimdiden belirtmek isteriz.

·        Gerek kiraladığınız aracın size teslimi gerekse aracın iade işlemlerin de  Araç Teslim Formunun imzalanmaması halinde gene de teslim formunuzu kabul etmiş olduğunuzu kabul ediyoruz ve forma itiraz ettiğiniz de  masraflarını tarafınızın üstleneceği uzman aracılığı ile ekspertiz yaptıracağınızı, yaptırmadığınız da itirazlarınızın kabul edilmeyeceğini de şimdiden belirtmek isteriz.

·        Kiralamış olduğunuz aracın aksesuarları ve anahtarları sizin sorumluluğunuzdadır ve  araç kiralama sözleşmesi devam ettiği sürece, kiralamış olduğunuz aracı trafik kurallarına uygun şekilde kullanmak sizin sorumluluğunuzdur.

·        Aracın size bildirilen kapasitesi dışında kullanılması durumunda, tümsek veya çukurlar gibi anormal yerlerde kullanıldığında, kumsalda kullanılması sonucu oluşacak olan zararlar, aracın motor veya diğer bölümlerine su girmesi gibi sorunlar sizin sorumluluğunuzadır. Aracı yarışmak, hız yapmak ya da başka birine araç kullanmayı öğretmek için kullanmamalısınız.

·        Aracı firmamıza teslim etmiş olsanız bile, aracı sizin kullandığınız dönemde sizin kullanımlarınızdan ötürü ortaya çıkabilecek herhangi bir suç, ceza, kaçak OGS ve HGS geçişlerinin sorumluluğu size ait olup bunlara ek olarak, firmamız sizden talep ettiğin de şahsınızla ilgili istenen tüm bilgileri vermekte zorunluluğunuz bulunmaktadır.

 

Bu kaliteyi sizlerin de yaşamasını istiyoruz. Bu nedenle sizler de firmamıza ait olan ofislerimize davetlisiniz.
izmir rent a car
Top