Ordu Oto Kiralama | Ordu Araç Kiralama | Ordu Rent a car

 Telefon
0 532 203 55 87

Araç Kiralamak Bizim İşimiz


2016-09-09 16:23:49

 

Ordu'nun her ilçesinde araç kiralama hizmeti verilmektedir. Araçlar temiz, düzenli, sigortalı ve kaskolu olmaktadır. Araç kiralama sırasında bir iki tarafında çıkarlarını gözeten bir sözleşme imzalanmaktadır. Bu sözleşme ile hem firmanın yararı sağlanmakta hem de müşterinin yararı sağlanmaktadır. Asla istemediğiniz bir araç ile seyahat etmek zorunda kalmayın diye sizler için birçok seçenek sunan araçlarımız bulunmaktadır. İster kendiniz kullanın isterseniz de bir şoför ile gezmenize bakın.

Herhangi bir kaza sonucu gerekenlerin yapılması ile iki tarafı da mağdur etmeyecek bir çözüm üretilmektedir. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlanmış olmaktadır. Ordu şehrinde yapılan Ordu rent a car sayesinde gitmek istediğiniz her yere rahatlıkla ulaşabilir ve zamandan tasarruf ederek bütçenizle keyifli bir gezinti yapabilirsiniz. Gezintinizi bitirdikten sonra zamanınızı boşa harcamadan kısa süre içerisinde araçla ilgili işlemleri hallederek sizi yolcu etmekteyiz.

Gezmeye Gitmek İçin Bizi Arayın!

Ordu içerisinde en iyi otomobil kiralama firması olan bünyesinde son model ve en yeni araçları bulundurmaktadır. Kaskosu ve sigortası ile her şeyi tamam olan otomobiller ile gitmek istediğiniz yere yakıttan da tasarruf ederek gidebilir ve Türkiye içerisinde hemen her yere seyahat edebilirsiniz. Araçlarımız da herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır ancak herhangi bir sıkıntı durumunda çekici ve diğer masrafları da hesaplanıp sigortamız tarafından ödenmektedir.

Ordu oto kiralama firması yıllardır hizmet veren bir kuruluştur. Yurt içi ve yurt dışı bütün rezervasyonlar alınmaktadır. İstediğiniz takdir de tam gün, haftalık, aylık ya da yarım gün şehir turları da bulunmaktadır. Aynı zamanda eğer isterseniz özel bir şoför de sizin hizmetinize verilmektedir. Gezmek istediğiniz her yere şoför aracılığı ile rahatlıkla gidebilir ve aracın diğer işleriyle de ilgilenmek zorunda kalmazsınız. Ordu oto kiralamaya hepinizi bekliyoruz.

 

Araba Kiralamak İçin Bizi Seçin

Hemen her otomobil kiralama firmasında olduğu gibi bizim firmalarımızda da mutlaka kullanıma uygun olan sizler için kiralayabileceğiniz birçok model araç bulunmaktadır. İsterseniz çok lüks isterseniz de uygun fiyatlara kaç gün isterseniz ona göre bir araç kiralayabilirsiniz. Ordu rent a car Ordu ve bünyesinde birçok araç ve özel şoför barındırmaktadır.

Günü birlik ya da tam gün, haftalık ya da aylık olarak birçok aracı sözleşme dâhilinde kiralayabilir ve Ordu ya da başka bir şehrin bütün güzelliklerini doyasıya yaşama fırsatı bulabilirsiniz. Ordu içerisinde bulunan firmamız sizler için oldukça güvenilir bir firmadır. Her konuda yardımcı olabileceğimiz çalışanlarımızla sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Havalimanı ya da terminal gibi alanlara da taşımamız vardır ve kolaylıkla 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. 




izmir rent a car
Top